Škola Online

Od roku 2006 do roku 2020 používala naše škola informační systém IŠkola, který však po 14 letech skončil a koupila jej společnost Bakaláři, resp. její dceřiná společnost Škola Online.

Škola Online je určena všem žákům, jejich rodičům a učitelům naší školy. Ve škole online máte detailní přehled o prospěchu žáka, o docházce žáka, o rozvrhu hodin žáka nebo učitele.

Prostřednictvím školy online mají rodiče možnost podívat se, zda došel žák do školy, poslat omluvenku nepřítomnosti žáka do školy nebo si mohou domluvit konzultační hodiny přímo s konkrétním učitelem.

Hlavní výhodou školy online je její přístupnost, z kteréhokoliv místa na světě, kde je připojení k internetu. Ať jste tedy dlouho v práci, na služební cestě nebo dovolené, máte stále aktuální přehled o školním prospěchu Vašeho syna/dcery. Další výhodou je možnost stažení aplikace do mobilního telefonu a mít tak aktuální informace vždy při ruce.

Pokud jste nový uživatel a nemáte ještě své přístupové údaje - uživatelské jméno (login) a heslo, tak nás kontaktujte na tel. 312 247 172, p. Jánský a my vše zařídíme.