Zájmové kroužky

Snažíme se našim žákům nabídnout možnost smysluplného a zajímavého využití jejich volného času.

Zájmové kroužky probíhají od 1. 10. do 31. 5.

Ve školním roce 2022/2023 nabízíme tyto zájmové kroužky:

Název kroužkuCílová
skupina
Termín
konání
Garant
kroužku
Čtenářský klub 6. a 7. ročník Po 13.40 - 14.25 Kunová
Doučování z anglického jazyka 2. stupeň po dohodě se žáky Vaissade
Doučování z českého jazyka 7.B St 7.00 - 7.45 Rosenkranz
Doučování z českého jazyka 9.B Po 7.00 - 7.45 Dupáková
Doučování z českého jazyka 7.A Út 7.00 - 7.45 Rosenkranz
Doučování z českého jazyka 8.B Út 7.00 - 7.45 Kohoutková
Doučování z českého jazyka 8.A Po 13.30 - 14.15 Dupáková
Doučování z matematiky 8.A Út 7.00 - 7.45 Kohoutová B.
Doučování z matematiky 7.A Pá 7.00 - 7.45 Niedermaierová
Doučování z matematiky 8.B Čt 7.00 - 7.45 Niedermaierová
Doučování z matematiky 9.B Po 13.30 - 14.15 Kohoutová B.
Doučování z německého jazyka 8. a 9. ročník Čt 7.00 - 7.45 Dlouhá
Ekologický kroužek 1. stupeň Po 12.35 - 13.20 Kloučková
Estetický kroužek 2. stupeň po dohodě se žáky Vaissade, Cibíková
Fyzikální kroužek 8. a 9. ročník po dohodě se žáky Jánský
Grafomotorický kroužek 1. ročník Pá 12.45 - 13.30 Kunová
Chemický kroužek 8. a 9. ročník po dohodě se žáky Groulík
Keramika I 1.A Út 12.25 - 13.15 Náprstková
Keramika II 1.A Čt 12.25 - 13.15 Nešpor Bellis
Keramika III 2.A Út 12.25 - 13.15 Mužíková
Keramika IV 3.A Pá 11.40 - 12.25 Kasíková
Keramika V 2.B Út 11.30 - 12.15 Štorková
Keramika VI 1.B St 12.35 - 13.20 Jánská
Keramika VII 1.B St 12.35 - 13.20 Vejvarová
Konstrukční kroužek 2. stupeň po dohodě se žáky Jánský
Konzultace k řešení konfliktů 1. a 2. stupeň Čt 13.00 - 17.00 Obešlová
Příprava k přijímacím zkouškám z ČJ 9.A Čt 7.00 - 7.45 Kohoutková
Příprava k přijímacím zkouškám z ČJ 9.B Čt 13.30 - 14.15 Dupáková
Příprava k přijímacím zkouškám z M 9.A Út 7.00 - 7.45 Groulík
Příprava k přijímacím zkouškám z M 9.B Pá 7.00 - 7.45 Kohoutová B.
Přírodovědné pokusy 2. stupeň Út 14.00 - 14.45 Cibíková
Redaktorský kroužek časopisu Poškoláček 1. - 9. ročník online přes MS Teams Fidlerová
Vaření I 7. ročník Út 13.30 - 15.00 Machová
Vaření II 7. ročník Čt 13.30 - 15.00 Machová