ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756 - úvodní stránka

ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756

Select your language/Sprachauswahl

  • English
  • Deutsch

Přeskočit na menu vybrané sekce

Zájmové kroužky

Snažíme se našim žákům nabídnout možnost smysluplného a zajímavého využití jejich volného času.

Zájmové kroužky probíhají od 1. 10. do 31. 5. Ve školním roce 2019/2020 nabízíme tyto zájmové kroužky:

Název kroužkuCílová
skupina
Termín
konání
Garant
kroužku
Čtení nás mění a baví 4. ročník Čt 12.25 - 13.20 Kopečková
Doučování 3. ročník Pá 07.00 - 07.45 Fidlerová
Doučování českého jazyka 2. stupeň Po 15.15 - 16.00 Dupáková
Doučování matematiky 8. ročník Po 07.00 - 07.45 Kohoutová B.
Ekologický kroužek 1. a 2. stupeň St 13.20 - 14.15 Kloučková
Estetický kroužek 2. stupeň Čt 13.20 - 14.15 Fidlerová L.
Florbal 3. až 7. ročník Pá 13.30 - 15.00 Schrom
Francouzský jazyk 8. a 9. ročník Pá 07.00 - 07.45 Vaissade
Fyzikální kroužek 8. ročník Čt lichý 13.45 - 14.30 Jánský
Chemie v praxi 8. a 9. ročník Čt 13.30 - 14.30 Groulík
Keramika I 3.A Po 12.30 - 13.20 Kasíková
Keramika II 1.A St 12.30 - 13.20 Mužíková
Keramika III 1.A Út 12.30 - 13.20 Mužíková
Keramika IV 2.A Pá 12.30 - 13.20 Mňuková
Keramika IX 4.A, 4.B Čt 12.30 - 13.20 Nešpor Bellisová
Keramika V 2.B St 12.30 - 13.20 Dupáková
Keramika VI 2.A, 2.B Út 12.30 - 13.20 Nešpor Bellisová
Keramika VII 3.B Čt 11.30 - 12.20 Štorková
Keramika VIII 1.B Čt 12.30 - 13.20 Částová
Keramika X 1.B Po 12.30 - 13.20 Kohoutová B.
Míčové hry 2. stupeň Pá 13.30 - 14.15 Niedermaierová
Po stopách historie 2. stupeň St 07.00 - 07.45 Rosenkranz
Pohybové hry I 1. ročník Pá 12.30 - 13.20 Kohoutková
Pohybové hry II 2. ročník Po 12.30 - 13.20 Vejvarová
Pohybové hry III 3. a 4. ročník Čt 13.30 - 15.00 Kohoutková
Přírodovědné pokusy 2. stupeň Čt 14.00 - 15.00 Cibíková
Redaktorský kroužek časopisu Poškoláček 5. - 9. ročník lichý Čt 13.30 - 14.20 Vejvarová
Ruský jazyk - začátečníci 2. stupeň Út 13.45 - 14.30 Kopečková
Vaření I 6.A Po 13.30 - 15.00 Machová
Vaření II 6.B Čt 12.30 - 14.00 Machová
Výtvarný kroužek 3. a 4. ročník - dívky Čt 12.30 - 13.20 Pokorná
Zdravotnický kroužek 3. a 4. ročník St 12.30 - 13.20 Obešlová

Zvonění

0. hodina07.00 - 07.45
1. hodina07.55 - 08.40
2. hodina08.50 - 09.35
3. hodina09.50 - 10.35
4. hodina10.45 - 11.30
5. hodina11.40 - 12.25
6. hodina12.35 - 13.20
7. hodina13.30 - 14.15
8. hodina14.25 - 15.10

Zřizovatel školy

Oficiální webové stránky města Kladna

Partneři

Partnerská škola Microsoftu

Připomínáme

Dnes je:
16. října 2019

Svátek slaví:
Dnes: Havel
Zítra: Hedvika