Základní škola

312 247 172
607 031 355

Aktuální informace

Kreativní soutěž pro naše žáky

Paní učitelka Lucie Fidlerová si připravila pro naše žáky kreativní soutěž s názvem "Hrdina dnešní doby".

Do soutěže se může zapojit každý žák naší školy. Žáci jsou podle věku rozděleni na 3 kategorie. Tři nejlepší z každé kategorie získají věcné ceny. Podrobnější informace se dozvíš v přílohách níže

Ke stažení:

1. března 2021

Uzavření školy - rozvrh hodin pro 1. a 2. ročník od 8. 3. 2021

Vláda ČR rozhodla o uzavření škol. Spádová ZŠ pro děti zdravotníků a členů IZS je ZŠ a MŠ Norská.

Žáci 1. a 2. ročníků budou od 1. 3. také na distančním vzdělávání. V době distančního vzdělávání se budou učit podle následujícího rozvrhu hodin.

Distanční výuka probíhá přes MS Teams. Uživatelské jméno a heslo je stále stejné. Přihlašujete se buďto přes aplikaci MS Teams, nebo přes stránku office.com

Pokud si přihlašovací údaje nepamatujete, napište na jansky@2zskladno.cz

26. února 2021

Distanční výuka od 1. 3. 2021

Od pondělí 1. 3. 2021 dochází ke změně rozvrhu hodin distanční výuky u žáků 3. až 9. ročníků.

Důvodem změny je další pokračování distanční výuky oproti původně avizované době trvání a také vyhodnocení provedeného dotazníku rodičů, kterého se zúčastnilo 331 zákonných zástupců. Podrobnější výsledky dotazníku budou rodičům zaslány emailem. Děkujeme Vám za velkou podporu, kterou jste v dotazníku projevili a ačkoliv drtivá většina rodičů je s formou distanční výuky, kterou škola zvolila spokojena, tak jsme se rozhodli, posílit hodiny českého jazyka a matematiky, aby žáci měli tyto klíčové předměty každý den jako ve škole při prezenční výuce.

Tento rozvrh bude platný dokud se všichni žáci, nebo i jejich část, nevrátí do škol. 

Rozvrh hodin platný od 1. 3. 2021

23. února 2021

Návody pro distanční vzdělávání v MS Teams

Žáci se připravovali na distanční výuku při prezenční výuce, ale pro případ potřeby jsou zde návody, jak pracovat v MS Teams.

Jsou celkem 2 způsoby. Buďto mít nainstalovanou aplikaci MS Teams v PC a pracovat přes počítač, nebo nic do PC neinstalovat a Teamsy pouštět přes webovou stránku office.com.

Návod pro připojení do MS Teams

Stručný video návod, jak pracovat v MS Teams

V případě potřeby pište dotazy na: jansky@2zskladno.cz

19. října 2020

Platby školy v přírodě

Vážení rodiče, 

jelikož zatím není vůbec jisté, zda se škola v přírodě nakonec uskuteční, tak zatím neposílejte další zálohu na švp.

V případě, že by se situace zlepšovala a vypadalo by to, že by se škola v přírodě mohla uskutečnit, tak dostanete včas informaci o zaslání případného doplatku nebo zálohy.

Děkujeme

23. února 2021

Zápis do 1. ročníku

Termín zápisu do 1. ročníku byl stanoven na pátek 16. 4. 2021 od 14 do 18 hodin a na sobotu 17. 4. 2021 od 9 do 12 hodin.

Jakým způsobem zápis proběhne bude přizpůsobeno aktuální epidemiologické situaci a rozhodnutí MŠMT. Bližší informace budou zveřejněny na začátku dubna.

25. ledna 2021