Návštěvní kniha

Na tuto stránku můžete přidat i svůj vzkaz či pozdrav. Respektujte prosím fakt, že svůj příspěvek zapisujete na oficiální stránky školy a jeho obsah by tomu měl odpovídat. Ředitelství školy si vyhrazuje právo vymazat nevhodné příspěvky. Nevhodnými příspěvky se nemyslí věcná kritika a náměty na vylepšení, ale vulgární příspěvky, reklamy, nebo nepodepsané vzkazy. Příspěvky jsou seřazeny od nejnovějšího po nejstarší.

Vložit vzkaz/dotaz

Vyplňte prosím všechny kolonky označené hvězdičkou.E-mailová adresa se na webu nezobrazí, slouží nám pouze jako kontaktní.Vložený příspěvek se na stránce zobrazí až po schválení administrátorem.


Zobrazeny příspěvky 1 - 10 z celkového počtu 224.

Začátek | « Novější | Starší » | Konec

Autor: Jana Grégrová

16. ledna 2024, 10:55


Dobrý den, naše dcera Agáta z 6.třídy byla na lyžařském výcviku úplně poprvé a byla nadšená. Když vystoupila z autobusu a otázka jestli za rok bude chtít zase s nadšením odpověděla že určitě. Což myslím vydá za všechny slova :). A každodenní informovanost s fotodokumentací nemá chybu. Tímto vám všem co se na výcviku podíleli chci moc poděkovat
S pozdravem Grégrová

Autor: Šárka Štěpánková

14. ledna 2024, 21:21


Dobrý den,
děkujeme za opět skvělý lyžařský kurz, Ema ho hodnotila jako jeden z nejlepších a že už jezdí hodně let. Za nás jako rodiče spokojenost se vším, máte náš obdiv a patří Vám všem veliký dík. Těšíme se zase za rok.
Štěpánkovi

Autor: Aneta Braunová

12. ledna 2024, 18:54


Ráda bych zhodnotila lyžařský kurz pořádaný školou na Portáškách.
Velice si vážíme a děkujeme za skvělou organizaci a za milé učitele.
Děkujeme za podrobné slovní komentáře, videa a foto dokumentaci! Naše dcera se těší každý rok a každý rok je nadšená!
Za nás vše na jedničku a ještě jednou díky.
Braunovi

Autor: Veronika Petříková

14. června 2023, 11:21


Děkujeme celému týmu za skvělou organizáci a práci.U nás nadšení jako každý rok,moc jsi to syn užil a to jezdí už 8rok.Skvělá informovanost rodičů ,bohatý program pro děti ,jediná výtka byla prý k nám nemohli holky na chatku

Autor: Martina Králova

14. června 2023, 09:21


Dcera, první třída, přijela ze školy v přírodě nadšená, chválila i deváťáky a hry, které si připravili. Že by jezdila celá škola, to se jen tak nevidí a Vám to už léta skvěle funguje, ideální na utužování kolektivu. Skvělý program, organizace a bezchybná informovanost rodičům. Moc děkujeme, že si dáváte takovou práci s našema detičkama, je vidět, že jste fajn tým :⁠-⁠)

Autor: Zdeňka

13. června 2023, 10:15


Škola v přírodě v očích mých dětí byla fajn. Ale nějaké připomínky byli co se týká prvního stupně tak to bylo to že byli zrušené týmy kde loni byli deti z různých tříd. Co se týká druhého stupně tak tam bylo připomínek více ale asi jediná která mě celkem překvapila a to že byli jen v areálu a jen u přehrady. Samozřejmě bylo i spoustu dobrých věcí v případě prvního stupně tak výlet na rozhlednu vedl to bylo prý největší dobrodružství a také samozřejmě nezapomenutelný karneval s průvodem. Co se týká druhého stupně tak tam vedla předhazována. Z mého pohledu děti přijeli v pořádku co se týká informací co se dělo nebo co děti dělaly taky velice výborné. Když to shrnu tak letos to bylo o něco málo horší než lodi hlavně z pohledu toho druhého stupně ale prý pokud budou moc pojedou i příští rok

Autor: Monika Dandová

12. června 2023, 10:38


Dobrý den, opět moc chválím skvělý program celé ŠVP. Máte to vždy moc hezky vymyšlené. Dceři se tam moc líbilo

Autor: Simona Horešovská

12. června 2023, 10:37


Dobrý den, chci moc pochválit program, který byl opravdu NABITÝ :-), dále každodenní zprávy a fotky, je vidět, že si dali všichni opravdu záležet :-). A nakonec p. uč. Pancové za péči a p. ředitelce za organizaci - dávám za 1 :-)) Děkujeme moc.

Autor: Zora Kasíková

11. června 2023, 22:23


Syn jel na Švp poprvé a vůbec jsem nečekala, jak spokojený přijede. Úžasný a zajímavý program. Perfektní organizace, péče a informovanost ze strany školy byla bezchybná. Moc děkujeme a těšíme se příští rok :-)

Autor: Pavlína Malúšková

11. června 2023, 19:56


Moc všem děkujeme za Vaší skvělou práci,jste prostě úžasný. Slovy dcery ŠVP byla: skvělá,úžasná prostě super.

Zobrazeny příspěvky 1 - 10 z celkového počtu 224.

Začátek | « Novější | Starší » | Konec