Návštěvní kniha

Na tuto stránku můžete přidat i svůj vzkaz či pozdrav. Respektujte prosím fakt, že svůj příspěvek zapisujete na oficiální stránky školy a jeho obsah by tomu měl odpovídat. Ředitelství školy si vyhrazuje právo vymazat nevhodné příspěvky. Nevhodnými příspěvky se nemyslí věcná kritika a náměty na vylepšení, ale vulgární příspěvky, reklamy, nebo nepodepsané vzkazy. Příspěvky jsou seřazeny od nejnovějšího po nejstarší.

Vložit vzkaz/dotaz

Vyplňte prosím všechny kolonky označené hvězdičkou.E-mailová adresa se na webu nezobrazí, slouží nám pouze jako kontaktní.Vložený příspěvek se na stránce zobrazí až po schválení administrátorem.


Zobrazeny příspěvky 1 - 10 z celkového počtu 194.

Začátek | « Novější | Starší » | Konec

Autor: Šárka Štěpánková

13. ledna 2020, 07:07


Dobrý den, děkujeme za opět skvěle zvládnutý LVK, děti si to užily a to je to hlavní. Tak snad zase za rok. Šárka a Hynek Štepánkovi

Autor: Ivana Hýblová

12. ledna 2020, 16:17


Hezký večer. Všem strašně moc děkuji za skvělou péči o našeho Benjaminka z 1B. Dan přijel nadšený. Ještě jednou ve lké díky Ivana Hýblová

Autor: Zdenka Korbová

10. ledna 2020, 18:17


Blahopřeji, skvělá organizace, mohli jsme prožívat vše s Vámi pouze s několikahodinovým zpožděním včetně babiček a dědečků ze Slovenka, kteří Vám jako vloni opět fandili..udělali jste nám radost...dobrá práce. Ať se daří i v tomto roce ! Korbovi.

Autor: Kolouchovi

10. ledna 2020, 17:26


Dobry den, moc dekujeme za lyzarsky vycvik. Kristynka prijela opet nadsena. S pranim prijemnych dni Kolouchovi

Autor: Martina Ptáčníková

17. června 2019, 13:57


Děkujeme moc a moc za opět skvělou školu v přírodě ! Tolik aktivit a práce s dětmi je obdivuhodná, moc si toho vážíme ! Ještě jednou děkujeme a přejeme krásné dny :-) Ptáčníkovi ( dcera M. Ptáčníková 5.B )

Autor: Radka Klimešová

15. června 2019, 07:29


Dobrý den,
rádi bychom s manželem poděkovali opět za skvělou švp, všem kteří se podíleli na přípravě a realizaci celé akce, celému pedagogickému sboru, všem instruktorům, kuchařkám!!!
Děkujeme za péči o děti!

Autor: Marcela Mertová

14. června 2019, 12:01


Děkujeme celému kolektivu,který se staral o děti na škole v přírodě,děkujeme i za úžasné zpravodajství,prostě díky všem,funguje Vám to skvěle,není to standart na všech školách,mám srovnání!Babi a děda Mertovi

Autor: Zdenka Korbová

14. června 2019, 09:18


Děkuji za úžasnou organizaci s perfektním obrazovým průvodcem, kdy jsme s Vámi jako rodiče i s prarodiči prožívali ŠVP. Dokonce i v zahraničí :-)
Hodně úspěchů do příštích ŠVP. Zdravíme ZK.

Autor: Petra Bendová

14. června 2019, 06:08


Krásné ráno Všem. Mockrát děkujeme za Švp. Uplynulo to rychleji než Vltava. Naviděnou na Akademii.

Autor: Renata Filippi

15. ledna 2019, 14:22


Děkuji všem za skvělou organizaci lyžařského kurzu, zvláště potom za podrobné informace o průběhu každého dne. Velmi oceňuji péči vychovatelek i práci lyžařských instruktorů a doufám, že je děti moc nezlobily.
S pozdravem Renata Filippi

Zobrazeny příspěvky 1 - 10 z celkového počtu 194.

Začátek | « Novější | Starší » | Konec