Návštěvní kniha

Na tuto stránku můžete přidat i svůj vzkaz či pozdrav. Respektujte prosím fakt, že svůj příspěvek zapisujete na oficiální stránky školy a jeho obsah by tomu měl odpovídat. Ředitelství školy si vyhrazuje právo vymazat nevhodné příspěvky. Nevhodnými příspěvky se nemyslí věcná kritika a náměty na vylepšení, ale vulgární příspěvky, reklamy, nebo nepodepsané vzkazy. Příspěvky jsou seřazeny od nejnovějšího po nejstarší.

Vložit vzkaz/dotaz

Vyplňte prosím všechny kolonky označené hvězdičkou.E-mailová adresa se na webu nezobrazí, slouží nám pouze jako kontaktní.Vložený příspěvek se na stránce zobrazí až po schválení administrátorem.


Zobrazeny příspěvky 1 - 10 z celkového počtu 221.

Začátek | « Novější | Starší » | Konec

Autor: Veronika Petříková

14. června 2023, 11:21


Děkujeme celému týmu za skvělou organizáci a práci.U nás nadšení jako každý rok,moc jsi to syn užil a to jezdí už 8rok.Skvělá informovanost rodičů ,bohatý program pro děti ,jediná výtka byla prý k nám nemohli holky na chatku

Autor: Martina Králova

14. června 2023, 09:21


Dcera, první třída, přijela ze školy v přírodě nadšená, chválila i deváťáky a hry, které si připravili. Že by jezdila celá škola, to se jen tak nevidí a Vám to už léta skvěle funguje, ideální na utužování kolektivu. Skvělý program, organizace a bezchybná informovanost rodičům. Moc děkujeme, že si dáváte takovou práci s našema detičkama, je vidět, že jste fajn tým :⁠-⁠)

Autor: Zdeňka

13. června 2023, 10:15


Škola v přírodě v očích mých dětí byla fajn. Ale nějaké připomínky byli co se týká prvního stupně tak to bylo to že byli zrušené týmy kde loni byli deti z různých tříd. Co se týká druhého stupně tak tam bylo připomínek více ale asi jediná která mě celkem překvapila a to že byli jen v areálu a jen u přehrady. Samozřejmě bylo i spoustu dobrých věcí v případě prvního stupně tak výlet na rozhlednu vedl to bylo prý největší dobrodružství a také samozřejmě nezapomenutelný karneval s průvodem. Co se týká druhého stupně tak tam vedla předhazována. Z mého pohledu děti přijeli v pořádku co se týká informací co se dělo nebo co děti dělaly taky velice výborné. Když to shrnu tak letos to bylo o něco málo horší než lodi hlavně z pohledu toho druhého stupně ale prý pokud budou moc pojedou i příští rok

Autor: Monika Dandová

12. června 2023, 10:38


Dobrý den, opět moc chválím skvělý program celé ŠVP. Máte to vždy moc hezky vymyšlené. Dceři se tam moc líbilo

Autor: Simona Horešovská

12. června 2023, 10:37


Dobrý den, chci moc pochválit program, který byl opravdu NABITÝ :-), dále každodenní zprávy a fotky, je vidět, že si dali všichni opravdu záležet :-). A nakonec p. uč. Pancové za péči a p. ředitelce za organizaci - dávám za 1 :-)) Děkujeme moc.

Autor: Zora Kasíková

11. června 2023, 22:23


Syn jel na Švp poprvé a vůbec jsem nečekala, jak spokojený přijede. Úžasný a zajímavý program. Perfektní organizace, péče a informovanost ze strany školy byla bezchybná. Moc děkujeme a těšíme se příští rok :-)

Autor: Pavlína Malúšková

11. června 2023, 19:56


Moc všem děkujeme za Vaší skvělou práci,jste prostě úžasný. Slovy dcery ŠVP byla: skvělá,úžasná prostě super.

Autor: Kristýna Barborová

11. června 2023, 19:27


O škole v přírodě syn doma mluví s velkým nadšením. Užil si tam spousta legrace a i se tam naučil nové věci už se nemůže dočkat až bude příští rok.

Autor: Kamila Karásková

11. června 2023, 09:57


Dobrý den,
děkuji za skvělou práci Vás všech s dětmi na ŠvP, výborný program a soutěže se dětem moc líbily a už teď se těší na příští rok.
Krásné prázdniny všem!

Autor: Monika Dandová

10. června 2023, 16:58


Dobrý den, opět moc chválím skvělý program celé ŠVP. Máte to vždy moc hezky vymyšlené. Dceři se tam moc líbilo

Zobrazeny příspěvky 1 - 10 z celkového počtu 221.

Začátek | « Novější | Starší » | Konec