ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756 - úvodní stránka

ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756

Select your language/Sprachauswahl

  • English
  • Deutsch

Návštěvní kniha

Na tuto stránku můžete přidat i svůj vzkaz či pozdrav. Respektujte prosím fakt, že svůj příspěvek zapisujete na oficiální stránky školy a jeho obsah by tomu měl odpovídat. Ředitelství školy si vyhrazuje právo vymazat nevhodné příspěvky. Nevhodnými příspěvky se nemyslí věcná kritika a náměty na vylepšení, ale vulgární příspěvky, reklamy, nebo nepodepsané vzkazy. Příspěvky jsou seřazeny od nejnovějšího po nejstarší.

Vložit vzkaz/dotaz

E-mailová adresa se na webu nezobrazí, slouží nám pouze jako kontaktní.


Ochrana proti spamu


Vložený příspěvek se na stránce zobrazí až po schválení administrátorem.


Zobrazeny příspěvky 1 - 10 z celkového počtu 167.

Začátek | « Novější | Starší » | Konec

Autor: Benbová Petra

10. ledna 2018, 22:23


Děkujeme za LVK- všem instruktorům, učitelům atd. Děkujeme za informace, fotografie a videa. Myslím, že žádná škola v Kladné "tohle nedělá." Poklona Všem-2.základní škole. P. Bendová.

Autor: Vlaďka a Jan Burantovi

29. června 2017, 22:28


Není to tak dávno, co jsme s Honzíkem poprvé vstoupili plni očekávání do školní budovy. Psal se rok 2008, kdy u vás začal školní docházku. A jsme na konci . Je čas trochu se ohlédnout zpátky. Devět let je za námi, stejně tak spousta akcí, fotografií, videí, zážitků, třídních schůzek, odjezdů, návratů…
Až na jednu školu v přírodě, kdy si druhý den zlomil roku, byl na každé. Přijel pokaždé nadšený, pomalovaný, se spoustou zážitků. Velice oceňuju organizaci před odjezdem, kdy nikdy nebyly žádné zmatky a chaos. Odjezdy byly vždy přesné, tak jak bylo napsáno. Stejně tak denní zpravodajství o veškerém dění na místě, fotografie, videa.
Vzpomínám na jeden návrat ze školy v přírodě, konkrétně v páté třídě. Tehdy se jelo na školu v přírodě v září a poprvé s novou třídní učitelkou, tenkrát ještě slečnou Jirkovskou. Paní učitelka oznámila, že chce ještě mluvit s rodiči třech žáků. Když s vámi chce mluvit učitelka, většinou to znamená nějaký problém. Dva rodiče přede mnou si to pokárání vyslechli, ale já tenkrát dostala za Honzíkovo chování pochvalu. Tak jsme s paní učitelkou začali, a myslím, že to v dobrém pokračovalo i další roky. Paní učitelko, jsme rádi, že jsme Vás poznali. Jako rodiče jsme rádi, že Vám bylo dáno třídnictví právě této třídě, kde je náš syn. Velice oceňujeme Vaši vstřícnost, když to bylo se známkami nahnuté. Děkujeme za všechna uvolňování, která s nemocí neměla nic společného. Ve vrcholovém sportu se všechno se školou nedá úplně skloubit.
Nemohu nezmínit další třídní učitelky, které našeho syna a jeho třídu provedly prvním stupněm, a sice paní Mužíkovou, Svobodovou, tehdy Mládkovou a Kasíkovou. Byli jsme spokojeni po všech stránkách.
Loučíme se s paní ředitelkou a všemi, které jsme potkávali, a bez kterých by škola nemohla fungovat.
Přejeme všem krásné léto, sluníčko, odpočiňte si a načerpejte síly pro další školní rok.
Myslela, jsem, jak budu dojatá, když tyto řádky budu psát, že ve mně budou ještě doznívat slavnostní okamžiky z akademie, neboť pro nás měla být poslední. Jenomže to nedopadlo. Já jako matka jsem zklamaná. Poprvé, když jsem akademii zažila v první třídě, jsem byla nadšená, a rok od roku se přibližoval ten den, kdy se na jeviště bude loučit i Honza. Pokaždé jsem zůstávala až do konce a s deváťáky jsem to loučení prožívala. Všechna vystoupení dala určitě práci, zaslouží si obdiv, ale tohle slavnostní zakončení nic nepřekoná.
Deváťáci, ruku na srdce: Když se o akademii začalo mluvit, měli jste návrhy, s čím vystoupíte, co vtipného kde najdete nebo vymyslíte, jakým způsobem se rozloučíte? Ono se těžko něco organizuje pro někoho, kdo ten zájem až takový nemá. Myslím tím třídu jako celek, ne jednotlivce. A mysleli jste na svoji třídní učitelku? Ona, na rozdíl od svých kolegů, kteří na předchozích akademiích dekorovali svoje žáky, a přáli jim do dalšího studia, ať se jim daří… atd., tuhle možnost mít nebude. Myslím, že školní rok nekončí přijetím na novou školu, gymnázium či učební obor, ale až s vysvědčením. A akademie k závěru školního roku patří. Poprvé byla akademie o něco chudší, něco jí chybělo.
Nevím, jestli to byl trest víc pro žáky nebo pro jejich rodiče. O akademii jsme se zajímali od začátku školního roku. Jestli už se něco ví, jestli už jsou nápady, zda se připravuje prezentace, jaká písnička budbude ta rozlučková… Patřičně, jako ostatní rodiče minulých deváťáků, jsme se na to připravili, zamluvili jsme oblek, zaplatili zálohu 900,- Kč, o kterou jsme pochopitelně přišli. Jsme zklamaní. Konec školního roku měl být jiný.
Ale loučit by se mělo v dobrém.
Krásné prázdniny všem
Loučí se Burantovi

Autor: Michaela Lovětínská

19. června 2017, 11:56


Dobrý den,
nabyla jsem účastník, ale i tak moc děkuji všem paním učitelkám za šťastného syna a za obdivuhodné online zpravodajství v průběhu švp.

Lovětínská

Autor: Šárka Štěpánková

18. června 2017, 21:28


Dobrý den,

musíme Vám všem poděkovat za perfektní ŠVP. Máme děti v 1. a 5.třídě. Přijely naprosto nadšené a už se těší na příští ročník. Zpravodajství bylo báječné, každý den jsme koukali.
Děkujeme za Vaši práci!
Šárka a Hynek Štěpánkovi

Autor: Ivana Staňková

18. června 2017, 16:38


Dobrý den,chceme poděkovat za super týden na škole v přírodě..Moc děkujeme Staňkovi

Autor: Jana Havlíčková

17. června 2017, 21:02


Dobrý den, děkujeme za syna za báječnou školu v přírodě, přijel nadšený a vypráví nám ještě dnes, jste úžasná škola děkujeme Havlíčkovi

Autor: Petra Bendová

17. června 2017, 00:15


Také zdravíme a děkujeme. Ríša přijel plný zážitku. Povídal, vyprávěl a bylo to Super. Děkujeme za fota atd.. Mohu si s Ríšou povídat o tom, co zažil. Děkujeme. Těšíme se na AKADEMII. Benešovi.

Autor: Ivana Vaňková

16. června 2017, 21:46


Dobrý den,
děkujeme za ve všech směrech bezvadnou školu v přírodě. Velmi si vážíme všestranné péče celého týmu, který se na ŠVP podílel. 24hod péče o děti, příprava celého programu, jeho realizace, a navíc perfektní zpravodajství a předávání našich mailů - to je neuvěřitelné.
Děkujeme! Ivana a Martin Vaňkovi (1.B)

Autor: Safrtalovi

16. června 2017, 20:50


Dobrý den,
děkujeme za výbornou organizaci školy v přírodě po všech stránkách, za práci s dětmi a za pestrý a obohacující program. Stojí za tím velký kus práce a toho si velmi vážíme. Ještě jednou díky, Safrtalovi.

Autor: Hana Lhotová

16. června 2017, 16:48


Poděkování za hezká videa i foto ze školy v přírodě.Bylo vidět, že děti jsou spokojené, rozesmáté, a že se jim tam líbí. Hezké prázdniny vám všem přeje Hana Lhotová i Jakub, který se zúčastnil a přijel spokojený

Zobrazeny příspěvky 1 - 10 z celkového počtu 167.

Začátek | « Novější | Starší » | Konec

Kontakty

ZŠ a MŠ Kladno, Zd. Petříka 1756

272 01 Kladno

Tel.: 312 247 172

Mobil: 607 031 355

E-mail: info@2zskladno.cz

Tel. MŠ: 312 247 589

Tel. ŠD: 725 593 307

Tel. jídelna: 312 249 289

č. ú. 27-7169900217/0100

Všechny kontakty »

Zřizovatel školy

Oficiální webové stránky města Kladna

Připomínáme

Dnes je:
20. dubna 2018

Svátek slaví:
Dnes: Marcela
Zítra: Alexandra