Návštěvní kniha

Na tuto stránku můžete přidat i svůj vzkaz či pozdrav. Respektujte prosím fakt, že svůj příspěvek zapisujete na oficiální stránky školy a jeho obsah by tomu měl odpovídat. Ředitelství školy si vyhrazuje právo vymazat nevhodné příspěvky. Nevhodnými příspěvky se nemyslí věcná kritika a náměty na vylepšení, ale vulgární příspěvky, reklamy, nebo nepodepsané vzkazy. Příspěvky jsou seřazeny od nejnovějšího po nejstarší.

Zobrazeny příspěvky 11 - 20 z celkového počtu 194.

Začátek | « Novější | Starší » | Konec

Autor: Veronika Filippi

15. ledna 2019, 14:07


Bylo mi potěšením zúčastnit se lyžařského kurzu a ráda bych příští rok jela znovu. Děkuji moc Alešovi, který měl moje družstvo na starost, byla s ním zábava. Taky děkuji Robertovi za skvělou zábavu na karnevalu a zdravotnici, která mě udržovala zdravou.
Verča

Autor: Ingrid Rašková

12. ledna 2019, 19:32


Děkujeme všem, kteří se podíleli na LVK 2019 na chatě Portášky. Dle synových slov si užil lyžování v Peci pod Sněžkou a pohodovou náladu v týmu "zelených". Ubytování i jídlo bylo perfektní. Pro zlepšení navrhuje pouze možnost mít k pití kromě čaje např. i vodu. :-)
Za rodiče děkuji za perfektní informace poskytované na webu školy a to v písemné, fotografické i video formě.
IR

Autor: Štepánkovi

12. ledna 2019, 13:57


Dobrý den,
děkujeme ještě jednou za perfektně zvládnutý týden na horách. Starší dítě přijelo spokojené, mladší nadšené. Všichni z Vás odvedli skvělou práci, děti s radostí vyprávěly o všem možném. Za nás velká spokojenost a příští rok prý jedou zase. To je asi ta nejlepší odezva.
Šárka a Hynek Štepánkovi

Autor: Martina Vosyková

11. ledna 2019, 21:50


Děkujeme celému týmu všech dospělých,p.učitelům,vychovatelkám, zdravotnici, prostě všem, kteří se celý týden starali o děti na "lyžáku". Díky za vyčerpávající denní zpravodajství, na které jsme se každý den těšili. Syn přijel opět nadšený, plný zážitků a moc spokojený. Takže ještě jednou velký dík. Zvládli jste to perfektně. Zdraví Martina Vosyková.

Autor: Mirka Musilová

11. ledna 2019, 08:05


Dobrý den všem, přejeme šťastnou cestu domů. A velké díky za prima týden. Za mě

Autor: Štepánkovi

10. ledna 2019, 23:45


Dobrý den, ahoj všichni. Zdravíme Vás na Portášky a zároveň už se na Vás těšíme. Zítra přejeme šťastnou cestu domů a určitě ještě napíšeme. Jinak již předem děkujeme za Vaši skvělou práci, všichni máte náš obdiv a veliký dík. Zpravodajství jako vždy perfektní . Děti se nám celý týden neozvaly, takže neměly čas se nudit. Děkujeme a jsme opravdu rádi za to, že naše děti chodí právě na tuhle školu. S pozdravem Šárka a Hynek Štepánkovi

Autor: Petra Bendová

10. ledna 2019, 22:02


Dobrý den. Poděkování Všem. Informace na stránkách školy jsou Super. Jiná škola toto nedělá.Nashledanou P. Bendová.

Autor: Iva Hoffmanová

29. června 2018, 08:24


Dobrý den ,
Ač mám vnuka již ve čtvrté třídě (vnučku v první), byla jsem včera poprvé na školní akademii. Byla jsem moc překvapena a určitě jsem nepočítala s tím, že vydržím až do konce. Vydržela jsem a bylo to krásné .Nejvíc mě překvapilo, jak si to děti užívaly. Děti ze školky byly úžasné , kluci (revival) nádhera , 6B a vůbec všichni moc šikovní. Ještě by to chtělo ukázněnější rodiče a nemělo by to žádnou chybu.
Moc děkuji a těším se na konec dalšího školního roku. Hezké prázdniny Iva Hoffmanová

Autor: Jarmila Ladová

18. června 2018, 21:42


Moji synové byli na ŠVP poprvé, byli nadšení. Děkuji moc, Ladová

Autor: Jana Horová

18. června 2018, 20:23


Dobrý den,
ráda bych poděkovala všem, kteří se podíleli na organizaci letošní školy v přírodě. Dcera Lenka (1.A) byla naprosto nadšená a už se těší na další rok. Skvělý program, krásné místo, dobrá strava, spokojené děti - není co vytknout. Ještě jednou děkuji.
Jana Horová

Zobrazeny příspěvky 11 - 20 z celkového počtu 194.

Začátek | « Novější | Starší » | Konec