Stránka třídy 1. oddělení / 2020/21

Připojené soubory

Název třídy: Kočka

Třídní učitel/ka: Bc. Lucie Štorková

5. 3. 2021

Čeká nás víkend, čas odpočinku. Kdo chce, může dělat i víkendový úkol. Bude se skládat z několika částí.

a, Udělej snídani do postele - sobě, rodičům nebo sourozencům

b, Někomu nabídni svoji pomoc

c, Čas na pohyb na čerstvém vzduchu - čím více, tím lépe

d, Zahrajte si společenskou hru

e, Nauč se nazpaměť jednu píseň

Na Teamsech bude katička, kde si můžeš splněné aktivity zaznamenat. Pokud nemáš tiskárnu, tak si můžeš kartičku udělat svojí. V pondělí si úkoly zkontrolujeme. 

4. 3. 2021

Ahoj všichni,

někdy se všem určitě stane, že máte v pokojíku skřítka Nepořádníčka, třeba na stole, podlaze nebo nedej bože ve skříni. Zkus z nepořádku udělat umělecké dílo. Co to bude, nechám na tobě. Dílo vyfoť a potom ukliď, uvidíš, jakou budeš mít z práce radost.

3. 3. 2021

Pohyb je důležitý a nejen v této době. Dnešní úkol se týká pohybu a abecedy. V Teamsech máte návod jak postupovat. Moc se těším na Vaše fotky a večerní setkání.

2. 2. 2021 

Druhý den

Klíčíš, klíčím, klíčíme - jaro máme za dveřmi, a proto si zkusíme naklíčit semínka. Podívejte se, co máte doma ve spíži, např. čočku, hrách, fazole, řeřichu, dej na talířek vatu a vlhči vodou každý den. Pozoruj změny a ty můžeš nafotit.

1. 3. 2021 

Téma na tento den je Slunce. Udělej, namaluj, vyrob, upeč, vymodeluj nebo tě napadne nějaká jiná technika, kterou uděláš slunce. Svoje výtvory posílejte do skupiny 1. oddělení Teamsy nebo na náš společný Whatsapp. Večer se zase uvidíme a bude další téma. moc se těším na Vaše přízpěvky Lucie.

Vážení rodiče,

nepříznivá covid sutuace opět uzavřela naši školu a fungování našeho oddělení. My se ale nedáme, budeme znovu fungova v rámci Teamsů. Každý den se s dětmi spojím a nabídnu různé aktivity, které mohou dělat jak online se mnou, tak i sami doma. Dále Vám nabízím po domluvě možnost individuálně nebo v menší skupině např. čtení, opakování látky nebo procvičování. Můžete mě kontaktovat přes Teamsy, email, telefon nebo Whatsapp. Těším se na Vaše děti a i na lepší zítřky

Předem děkuji za spolupráci Lucie

 

Fotogalerie třídy